12.8.2014

Společnost ENSYTRA s.r.o. se stala finalistou Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2014

Soutěž  Hospodářských novin ,,Firma roku 2014" patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. Hodnotitelé dosahují maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.
Zájemci o účast v soutěži Firma roku 2014 odpovídají na stručné otázky, které charakterizují jejich firemní podnikání a také popisují svůj podnikatelský příběh. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. V rámci hodnocení pak mají stejnou váhu scóring (50%) a podnikatelské příběhy společností (50%). V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů. Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které uspěly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scóringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota (50%) a scóring (50%).

Vyhlašovatelem soutěží je deník Hospodářské noviny a vydavatelství Economia, titulárním partnerem soutěže Vodafone Firma roku 2014 je Vodafone Czech republic. Dalšími partnery jsou společnosti Seznam.cz a Skupina ČEZ.

Mediálními partnery jsou Česká televize, Český rozhlas 1 - Radiožurnál. Odborným garantem soutěží je Hospodářská komora ČR.

Více informací o soutěži naleznete na: www.firmaroku.cz


archív aktualit »