1.1.2012

Ohlédnutí za rokem 2011

Intenzivní práce a úspěšný rok vlastníka a provozovatele komoditního portálu EnergyBroker společnosti ENSYTRA s.r.o.
Druhá polovina roku 2011 byla pro společnost ENSYTRA, s.r.o. obdobím plném intenzivní práce 
Uvedli jsme do provozu náš vlastní elektronický nástroj pro provádění elektronických aukcí a tak jsme mohli našim klientům z řad měst, obcí i soukromých firem nabídnout kompletní služby při výběru dodavatelů elektřiny a zemního plynu s využitím elektronické aukce.
Mnoho měst i firem našich služeb využilo, většinou se jednalo o výběr nového dodavatele elektřiny a plynu pro rok 2012, případně i pro delší období. 
Největším městem, kde jsme administrovali veřejnou zakázku na plyn a elektřinu, bylo statutární město Pardubice. Díky veřejným zakázkám Pardubice ušetří v roce 2012 více než 3,7 mil. korun za elektřinu a plyn. Celkový soutěžený objem u elektřiny byl více než 5,7 GWh, u plynu se jednalo o více než 5,6 GWh. 
Potěšující je fakt, že řada našich klientů se rozrůstá. Po městech, kde jsme administrovali veřejné zakázky opakovaně (již třetím rokem v Králíkách, podruhé v Moravské Třebové a ve Šternberku), přibyly mezi naše klienty další města – např. Polička, Choceň, Petřvald, Červená Voda, Postřelmov, Rýmařov, Slavičín. Dále jsme realizovali veřejné zakázky pro Sdružení obcí Hlučínska spolu s městem Hlučín, pro Mikroregion Žermanické a Těrlické přehrady a pro Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský v Brně. 
Společnost ENSYTRA se specializuje na veřejné zakázky a výběrová řízení na dodavatele elektřiny a plynu, ale jsme schopni zvládnout i veřejné zakázky mimo tento obor. Důkazem může být veřejná zakázka pro statutární město Karviná, kde jsme městu pomohli úspěšně vybrat provozovatele tepelného hospodářství. 
Novým oborem, na který se chceme zaměřit, jsou veřejné zakázky na telekomunikační služby. V průběhu listopadu a prosince jsme úspěšně realizovali veřejnou zakázku na poskytovatele mobilních telekomunikačních služeb pro město Šternberk a několik obcí z jeho okolí. 
Věříme, že i v novém roce budeme moci našim klientům nabídnout kvalitní služby za rozumné ceny a že i díky rozšiřujícímu se počtu spolupracovníků zvládneme další náročné úkoly.
1.1.2012


archív aktualit »