2.10.2012

Energetický management pro Statutární město Prostějov

Společnost ENSYTRA s.r.o. se zůčastnila veřejné zakázky na poskytovatele „Dodávka software ke sledování a vyhodnocování spotřeby energií a služeb energetického managementu“ pro Statutární město Prostějov a jeho příspěvkové organizace.

Z šesti nabízejících společností byla jako nekomplexnější a cenově nejvýhodnější vybrána nabídka společnosti ENSYTRA s.r.o. Do konce měsíce listopadu proběhne kompletní implementace energetického managementu města a jeho příspěvkových organizací, který bude poskytován prostřednictvím komoditního portálu EnergyBroker, který naše společnost vyvinula a zárověj je i jejím správcem.

Zástupce zadavatele Statutárního města Prostějov aktivně spolupracuje na implementaci nových, na jeho míru šitých funkcionalit, které si sám vydefinoval. Energetický management města bude postaven v první fázi na měsíčním sledování spotřeby energií - elektřiny, zemního plynu, tepla a vody. Tyto data se budou porovnávat s historickými daty z minulých let a zároveň se bude hledat řešení ke komplexním úsporám energií v rámci dodávky všech komodit - elektřiny, zemního plynu, tepla a vody.


archív aktualit »