Kariéra

Nabídka zaměstnaneckého poměru:             Office manager

ENSYTRA s.r.o. působí na trhu od roku 2009 v oblasti energetiky a energetického obchodu. Společnost dlouhodobě vyvíjí, a zákazníkům z řad veřejného a soukromého sektoru  poskytuje, informační systém pro energetický management  -  EnergyBroker.  Jedná se o jedinečný systém, který využívá téměř 2 000 uživatelů, kteří zde spravují přes 30 000 odběrných míst. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří Hlavní město Praha, Statutární město Brno, Statutární město Zlín, Statutární město Přerov, Statutární město Karlovy Vary, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Olomoucký kraj a mnoho dalších.

Profil zaměstnance:

  • minimálně bakalářské vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • prezentační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
  • odpovědnost, samostatnost, loajalita
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • vysoká úroveň sebeřízení - proaktivní komunikace
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word,PowerPoint)
  • ŘP skup. B, aktivní řidič

Pracovní náplň:

  • vedení týmu podřízených pracovníku
  • péče o zákazníky, řešení jejich požadavků
  • práce se softwarem pro správu energetického managementu www.energybroker.cz
  • administrace veřejných zakázek při nákupu energií pro veřejnou správu
  • zajištění výběrového řízení při nákupu energií pro soukromý sektor
  • zajištění postupných nákupů energií pro zákazníky společnosti
  • zavedení Systému hospodaření s energií pro zákazníky
  • zajištění chodu společnosti
  • podpora jednatele společnosti
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • komunikace s potenciálními zákazníky
  • marketingová a propagační činnost firmy

Pracovní podmínky:

  • Hlavní pracovní poměr
  • perspektivní, různorodá a zajímavá práce
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • služební notebook, iPhone
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce Mohelnice
  • odpovídající platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv.

Termín nástupu:

  • ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na email: groharova@ensytra.cz.